تبلیغات
مای سردشت | گرافیک - تفریح و سرگرمی - قالیباف : حادثه 25 بهمن حركتی شیطانی بود
post-icon
    قالیباف : حادثه 25 بهمن حركتی شیطانی بود

قالیباف : حادثه 25 بهمن حركتی شیطانی بود
تهران - شهردار تهران با محكوم كردن بیانیه موسوی در دعوت مخالفان نظام برای راهپیمایی تاكید كرد : حادثه 25 بهمن در كشور یك حادثه شیطانی بود.
به گزارش چهارشنبه شب ایرنا، 'محمد باقر قالیباف' عصر چهارشنبه در مراسم بزرگداشت شهدای منطقه 10 تهران با بیان اینكه بدون شك حركت و حوادثی مانند 25 بهمن ماه باعث خوشحال شدن دشمنان شده است، گفت : شك نكنید این حركت شیطانی است. نه به عنوان شهردار بلكه به عنوان یك هموطن، یك رزمنده و خانواده شهید توقع ندارم از آقایان كروبی و میرحسین موسوی كه هرچه در این دنیا دارند به بركت شهداست، كاری كنند كه نظام دشمن شاد شود. اگر انقلاب، شهدا، امام، حكومت دینی و ولایت نبود اینها كجا بودند؟
شهردار تهران با تاكید بر اینكه هر قدرت و عزتی كه این افراد پیدا كردند، به بركت خون شهداست، افزود : انصاف نیست كه یك بیانیه بعد از دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن صادر كنند و دشمنان این مرز و بود را شادمان كنند. اسرائیل، آمریكا، انگلیس این حركت را تحسین كردند، وقتی به این حركت نگاه می‌ كنیم ، واقعاً می ‌بینیم بلوغ سیاسی، دین‌داری، عقل و تدبیر در آن نیست.
وی با انتقاد از اوضاع مدیریتی كشور تصریح كرد: از وضع خودمان در حوزه مدیریتی راضی نیستیم ، چرا كه شأن مردم و نظام بیشتر از این است، اما با این حال باز هم پیشرفت‌ هایی در كشور رخ داده كه به بركت خون شهدا امكان‌ پذیر بوده است.
قالیباف با بیان اینكه نباید اجازه داد شیطان ما را از راه راست دور كند، افزود: در مدیریت كشور باید طوری عمل كنیم كه كارآمدی دین در اداره جامعه به مردم اثبات شود.
شهردار تهران با تاكید بر اینكه اگر كسی به عملكرد نظام انتقاد دارد، راهش كشیدن مردم به خیابان نیست ، اظهار داشت : باید توجه كنیم كه انقلاب با مجاهدت امام خمینی و خون شهدا ایجاد شد.
قالیباف خطاب به سران فتنه گفت:‌ به آغوش انقلاب برگردید و وحدت جامعه را حفظ كنید و اجازه ندهید به دشمنان كه از حركت ما خوشحال شوند و شیطان لذت ببرد.
وی اطلاعیه موسوی را حركتی ضد انقلاب ،خلاف آرمان‌ های امام و شهدا دانست و گفت: حركت 25 بهمن یك حركت ضد انقلابی است و كسانی كه از این حركت حمایت كردند ، دشمنان قسم خورده نظام مانند انگلیس و آمریكا بودند.
شهردار تهران گفت: حتما باید موضوع در چارچوب قوانین و ضوابط پیگیری شود و به گونه‌ای عمل كنیم كه شاهد اینگونه حرمت‌شكنی‌ها نباشیم.
قالیباف همچنین در جمع خبرنگاران در خصوص تعطیلی برخی از ایستگاه ‌های مترو در روز 25 بهمن گفت: وقتی یك موضوع امنیتی در شهر رخ می‌دهد، مسئولیت به عهده دستگاه ‌های امنیتی و شورای تامین است. اگر ایستگاهی تعطیل می‌شود، قطار نمی‌ایستد و مترو متوقف می‌ شود ،طبیعتا بر اساس تصمیمات دوستان امنیتی است كه می‌خواهند امنیت را برای شهروندان تامین كنند.