تبلیغات
مای سردشت | گرافیک - تفریح و سرگرمی - اگر رهبرانقلاب فرمان دهد، چیزی از فتنه گران باقی نخواهد ماند
اگر رهبرانقلاب فرمان دهد، چیزی از فتنه گران باقی نخواهد ماند
معاون حقوقی و پارلمانی سپاه گفت: فتنه گران بدانند اگر رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمان دهد، چیزی از آنان باقی نخواهد ماند.
سردار یزدی درحاشیه یادواره فرماندهان شهید تیپ و محور لشكر محمد رسول الله(ص) در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در دوران فتنه ی سال گذشته 8 شهید بسیجی داشتیم ، همچنین 100 نفر از نیروهای بسیجی و پاسدار به دست عوامل فتنه مجروح شدند.
وی با یاد آوری آشوبهای خیابانی سال گذشته و تخریب اموال عمومی و خصوصی بیان داشت: فتنه گران به رأی و دستور عده ای وارد خیابان شدند؛ آنان كه به خیابانها آمده بودند مباشر بودند و كسانی كه فرمان به خیابان آمدن را صادر كرده بودند، مسبب هستند و جرم بیشتری دارند.
معاون حقوقی و پارلمانی سپاه گفت: در این مدت مدارك و اسناد لازم جمع آوری و به دادستانی عمومی وانقلاب ارائه شده است.
وی با اشاره به دخالت عوامل آشكار و پنهان در فتنه سال گذشته و اخیر افزود: مردم منتظرند كه پرونده عوامل فتنه افشا شود و كسانی كه حمایت های مادی و معنوی از جریان فتنه داشتند به اطلاع عموم رسانده شود.
سردار یزدی ادامه داد: فتنه گران كه خود از حمایت خارجی ها مطلع هستند بدانند صبر و مدارای نظام با آنها حدی دارد.
وی افزود: سران فتنه مطئمن باشند اگر كاسه صبر نظام و مردم لبریز شود، حتماً مجازات خواهند شد.
وی با توصیف ناراحتی مردم و خون دل هایی كه خانواده شهدا،‌ جانبازان و رزمندگان از فتنه خورده اند یادآور شد:‌ باید به نظرات رهبر معظم انقلاب نگاه كرد و قطعاً‌ هر برخوردی كه با آنان انجام می شود، جمعبندی نظام است.
سردار یزدی اظهار داشت: امیدوارم آن روز نرسد كه رهبر معظم انقلاب بخواهد علیه آنها فرمان بدهد اما اگر آن روز فرا برسد، حتماً‌ چیزی از سران فتنه باقی نخواهد ماند.