تبلیغات
مای سردشت | گرافیک - تفریح و سرگرمی - پلیس اسپانیا اعلام كرد هكری را دستگیر كرده كه تهدید كر» دستیری هکر نینتندو... » دستیری هکر نینتندو... ده بود اطلاعات شخصی را كه در دیتابیس شركت نینتدو یافته به طور علنی منتشر می كند.
post-icon
    دستیری هکر نینتندو

دستگیری هكر نینتندو
پلیس اسپانیا اعلام كرد هكری را دستگیر كرده كه تهدید كرده بود اطلاعات شخصی را كه در دیتابیس شركت نینتدو یافته به طور علنی منتشر می كند.

این هكر با نفوذ به سایت شركت نینتندو تولیدكننده بازی و كسنول بازی های ویدیوئی موفق شده بود به اطلاعات حدود ۴۰۰۰ نفر از كاربران این و خریداران این شركت دسترسی یابد و گفته بود این اطلاعات را افشا می كند. 

بخش عمده این حملات مربوط به شعبه شركت نینتندو در اسپانیاست. هكر یاد شده بعد از سرقت اطلاعات كاربران تلاش كرده بود بابت عدم افشای آنها از مدیران این شعبه در اسپانیا اخاذی كند و از آنها رشوه بگیرد. 

این مساله كه ظرف یكی دو هفته اخیر رخ داده موجب شد تا مدیران شعبه نینتندو، پلیس اسپانیا را در جریان قرار داده و خواستار دستگیری هكر یاد شده شوند. 

به دنبال بی توجهی نینتندو به خواسته های این هكر وی بخشی از اطلاعات مسروقه را بر روی اینترنت منتشر كرد. وی كه قصد داشت باقیمانده این اطلاعات را نیز منتشر كند سرانجام شناسایی و دستگیر شد. 

مقامات اسپانیایی هویت این هكر را فاش نكرده اند و صرفا به این نكته اشاره كرده اند كه وی اهل ایالت مالاگا در جنوب اسپانیاست.